
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий манеж забезпечує дитині максимальний комфорт та безпечні умови для неспання.
М'яке дно захистить малюка від травм, але при цьому зручне для дитячих ніжок і для практики ходіння.
Сітка є абсолютно прозорою, тому дитині зовсім неважко побачити, що відбувається навколо неї і активно пізнавати світ.
Розміри/габарити
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (Д/Ш/В) | 112см / 84см / 75см |
| висота від дна до борту 60см | |
| ДОДАТКОВО: | 2 ручки |
| МАТЕРІАЛ: | метал, тканина, пластик |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
]]>| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від народження до 36-ти місяців |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал виготовлення манежу | сітчаста тканина, поліестерова тканина |
| Опори манежу | ніжки |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Рівні регулювання висоти ложі | 1 |
| Колір | Бежевий |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1120 мм |
| Ширина | 840 мм |
- Ціна: 2 314 ₴
- Спосіб упаковки: 1658070147
- Немає в наявності
- Код: Классик бежевый
Дитячий ігровий манеж (прямокутний, м'яке дно, сітка) Класик бежевий
2 314 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

