



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
- Виробник - Hola Toys
- Країна реєстрації ТМ - Китай
- Країна виробництва - Китай
- Вік дітей від, міс. - 18
- Вік дітей до, років - 3
- Колір - жовтий, різнокольоровий
- Матеріал - пластик
- Тематика - Музика
- Батарейки входять у комплект - ні
- Кількість батарейок - 5
- Тип використовуваних батарейок - AA
- Звуки/мелодії - є
- Мова пісень/слів - англійська
- Світлові ефекти - є
РОЗВИТОК
- Допитливість
- Емоційний інтелект
- Слух
- Уява
РОЗМІР І ВАГА ТОВАРУ
- Ширина, см - 18,5
- Глибина, см - 18,5
- Висота, см - 15
- Вага, кг - 1
РОЗМІР І ВАГА ТОВАРУ В УПАКОВЦІ
- Ширина, см - 26
- Глибина, см - 22
- Висота, см - 21
- Вага, кг - 1,3
]]>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hola |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 10-ти месяцев |
| Высота | 15 см |
| Длина | 16 см |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровая панель |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 19 см |
| Языки | Английский |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 20 мм |
| Длина упаковки | 25 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 22 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Функция автоматического отключения | Да |
- Цена: 1 563 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6107
Интерактивная развивающая игрушка "Веселый барабан" Hola 6107 (свет, звук)
1 563 ₴
- 0 (800) 33-23-72Бесплатные звонки
- +380 (73) 033-23-72Многоканальный
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

