

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Активні ігри завжди корисні, особливо для підростаючого організму. Для таких ігор існує велика кількість різноманітних іграшок та наборів.
Арбалет з оптичним прицілом 35881 відноситься до спортивної серії іграшок.
У комплект з арбалетом входить оптичний приціл, який працює від батарейок типу AG13 (входять до комплекту), мішень, сагайдак і 4 стріли на присосках.
Стрілянина з арбалета розвиває такі позитивні навички, як точність і спритність, тренує координацію.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Комплектація мішенню | Так |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Стан | Новий |
| Тип | Арбалет |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 465 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 717 ₴
- Спосіб упаковки: 1705865974
- Немає в наявності
- Код: 35881 К
Арбалет з оптичним прицілом (мішень, стріли-присоски, лазерний приціл, в дисплеї) 35881 К
717 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

