

Кожна дівчинка хоче бути гарною як мама і з дитинства вчитися стежити за своєю красою. Туалетний столик стане незамінним аксесуаром для сюжетно-рольових ігор.
Складається набір зі столика з овальним дзеркальцем і двома стулками, що відкриваються. Також у набір входить стільчик.
Дзеркало замінено плівкою, що відображає, що забезпечить безпеку Вашої дитини.
Обладнано трюмо невеликою висувною скринькою для аксесуарів та косметики.
У комплект набору входять різні аксесуари (гребінець, шпильки, намисто та ін.), фен (шумить), іграшкова косметика (помади, лаки).
Дитяче трюмо 008-19 має світлові та звукові ефекти: від натискання кнопки відкриваються дверцята трюмо, загоряється світло та грає музика.
Фен працює від 2-х батарейок 1.5V АА (не входять до комплекту).
Світлові та звукові ефекти столика працюють від 3-х батарейок 1.5V АА (не входять до комплекту).
Дозвольте своїй дитині поринути у казковий світ краси, дитяче трюмо буде найкращим подарунком для дівчинки від 3-х років.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Піаніно |
| Тип живлення | Батарейки |
- Ціна: 1 839 ₴
- Спосіб упаковки: 1725450930
- Немає в наявності
- Код: 008-19 (6)
Туалетний столик (світлові та звукові ефекти, фен на батарейках, аксесуари) 008-19
1 839 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

