
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий більярд на ніжках.
Матеріал - дерево, текстиль, металеві куточки та кріплення.
До набору входить:
- більярдний стіл;
- кій (2шт.);
- кулі (16 шт);
- трикутник;
- крейда;
- щітка для столу.
Розмір столу: довжина - 76 см, ширина - 40 см, висота - 59 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
]]>| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість куль в комплекті | 16 шт. |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Більярд |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Тип гри | Американський більярд (Пул) |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 59 мм |
| Довжина упаковки | 76 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Комплектація | |
| Кий | 2 шт. |
| Крейда | 1 шт. |
| Трикутник | 1 шт. |
| Щітка для чищення сукна | 1 шт. |
- Ціна: 3 035 ₴
- Спосіб упаковки: 1725993042

