
Стол невеликих розмірів можна встановити вдома. Так, дитина влаштовуватиме змагання з друзями або з батьками, не виходячи зі своєї кімнати, розвиваючи при цьому здоровий дух суперництва, тренуючи дрібну моторику рук, координацію та інші позитивні навички.
Іграшка є столом на ніжках з вмонтованим вентилятором, який направляє потоки повітря в отвори, виконані в ігровому полі хокею. Це підвищує швидкість подач та сприяє легкому пересуванню шайби по полю.
З двох сторін столу для кожного гравця встановлено лічильники, за допомогою яких буде підбиватися підрахунок забитих шайб.
Працює Power Hockey від батарейок: 6 х 1.5V АА (у комплект не входять)
У комплект входить стіл, шайба, дві біти.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
]]>| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Аерохокей |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 440 мм |
| Довжина упаковки | 820 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 2 842 ₴
- Спосіб упаковки: 1725993044

