

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна гра для 2-6 осіб, у кожній команді, як і у справжньому хокеї, п'ять польових гравців та воротар, управління кожним гравцем індивідуальне.
Для надання грі реалістичності на бортах наклеєні рекламні банери, за воротами встановлюються прозорі захисні огорожі, гравці мають номери. У кожній команді є по одному запасному гравцю, і в будь-який момент для посилення гри можна зробити заміну. У грі є можливість заїжджати гравцями за ворота та віддавати паси прямо на п'ятачок.
Гра в настільний хокей розвиває комунікативні здібності, виробляє лідерські якості.
Повний розмір ігрового простору 82х42х18 см.
У комплекті: хокейний майданчик, 2 щитки, лічильне табло, 2 воріт, 2 шайби, 14 фігурок гравців, 5 наклейок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Аерохокей |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 420 мм |
| Довжина упаковки | 750 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 837 ₴
- Спосіб упаковки: 1725993051

