



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір для дівчаток 3310, дитячий туалетний столик з дзеркалом та аксесуарами. Гарне трюмо, безсумнівно, сподобається вашій маленькій принцесі.
Прекрасне трюмо з гарними декораціями та оригінальними поличками стане чудовим подарунком для маленької принцеси. Туалетний столик оснащений музичними та світловими ефектами.
Розміри трюмо: 43,5-73-31,5см
Дзеркало - проявляється картинка
У комплекті:
- фен - видує повітря, працює від 2-х батарей АА;
- аксесуари
- 15 предметів
Музика, звук та світло
Коробка 50-44-12см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Ширина | 315 мм |
- Ціна: 1 920 ₴
- Спосіб упаковки: 1794702524
- Немає в наявності
- Код: 3310
Дитяче трюмо (музика, звук, світло, проявляється картинка, фен, аксесуари) 3310
1 920 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

