




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Функція:
]]>
- Солярна плівка:
- принцип у використанні, фіксація: плаваюче покривало;
- мобільність: полегшена плівка ПВХ з повітряним прошарком;
- ефективна технологія «Сонячної лінзи»: максимальне притягнення, поглинання сонячних променів;
- зменшує випаровування і тепловтрат на 50%: «бульбашки» повітря перешкоджають цьому;
*Увага! Прогріта вода втрачає в нічний час -3-4 ° C, тентом анти-охолодженням тільки -1-2 ° C.
Характеристики
| Длина | 687 см |
| Ширина | 336 см |
| Информация | Длина 687 x Ширина 336см |
| Вес | 3,6 кг |
| Гарантия | не предусмотрена |
| Материал | ПВХ с ячейками воздуха |
| Производитель | Bestway |
| Размер упаковки | 40x31x61 см |
| Серия | Solar Pool Cover |
| Страна - производитель | Китай |
| Толщина материала | 160 микрон (150 г/м2) |
| Упаковка | полиэтиленовая сумка |
| Цвет | голубой |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 2 451 ₴
- Нет в наличии
- Код: 58228
Тент для прямоугольных каркасных бассейнов Bestway 58228 703-336см Голубой
2 451 ₴
- 0 (800) 33-23-72Бесплатные звонки
- +380 (73) 033-23-72Многоканальный
возврат товара в течение 14 дней по договоренности



