
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір для дівчаток , дитячий туалетний столик з дзеркалом та аксесуарами. Гарне трюмо рожевого кольору, безперечно, сподобається вашій маленькій принцесі.
Прекрасне трюмо 16813 з красивими декораціями та оригінальними поличками стане чудовим подарунком для маленької принцеси. Туалетний столик оснащений музичними та світловими ефектами.
Характеристики:
- для дітей віком від 3 років
- виготовлений із якісної нетоксичної пластмаси;
- живлення: батарейки типу АА (в комплект не входять);
- дзеркало спеціальне, дитяче, тому батьки можуть не переживати за безпеку своєї малечі;
- у наборі юна модниця знайде все необхідне для створення нового казкового образу: фен, губну помаду, лаки, шпильки для волосся, гребінець;
- фен при натисканні на кнопку видає реалістичні звуки;
- під стільницею розташована велика поличка;
- це набір подарує Вашій маленькій принцесі чарівний світ краси та дивовижних казок.
- розмір 32-23-56 см
- розмір упаковки: 38-54-10 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 365 ₴
- Спосіб упаковки: 1899786898
- Немає в наявності
- Код: 16813
Трюмо для дівчинки (32-23-в56см, фен, гребінець, флакони, звук, світло) 16813
1 365 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

