
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір військової техніки HW-M 2903 – відмінний подарунок для тих, хто цікавиться військовими машинами та армійською тематикою загалом.
До комплекту входять:
- військовий джип з кулеметом;
- вертоліт;
- човен;
- 2 солдати;
- зброя;
– декорації.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 726 ₴
- Спосіб упаковки: 1913924369
- Немає в наявності
- Код: HW-M 2903
Ігровий набір військової техніки (джип, вертоліт, 2 солдати) HW-M 2903
726 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

