
Ігровий набір для дивовижних перегонів з неоновим підсвічуванням. Включає дорожнє полотно, яке складається з гнучких елементів яскравих кольорів, дорожніх знаків та 2 машинок з прозорим корпусом, які рухаються самостійно.
Велика швидкість, перехрестя та різні перешкоди - трек обіцяє хлопчику неймовірні емоції! Іграшка має легко збірну конструкцію, тож юний гонщик зможе підготувати трек для перегонів самостійно. Яскраве неонове підсвічування елементів придасть грі особливу атмосферу, яка перенесе хлопчика в інший, дивовижний світ дорожніх пригод!
Особливості:
- ігровий трек містить 200 елементів;
- дорожнє полотно складається з елементів 4 кольорів;
- неонове підсвічування треку;
- легко збірна конструкція;
- до комплекту входять тематичні наліпки та дорожні знаки;
- 2 машинки з прозорим корпусом, які працюють від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- яскраве підсвічування фар;
- автоматичний рух треком;
- трек виконаний з первинного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Протяженность дороги | 10 м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина упаковки | 375 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 105 мм |
- Цена: 1 106 ₴
- Нет в наличии
- Код: 170213 A
Гоночный трек (200 элементов, 2 машинки на батарейках, подсветка фар, автоматическое движение) 170213 A
1 106 ₴
- 0 (800) 33-23-72Бесплатные звонки
- +380 (73) 033-23-72Многоканальный

