


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей портативний плюшевий дитячий диван-сидіння може допомогти вашій дитині стабілізуватися, а також підтримуватиме спину вашої дитини, допомагаючи їй навчитися добре сидіти. Ідеальне сидіння для вашої дитини, особливо в ці дні, коли вона навчається вдома.
Особливості та переваги плюшевого дитячого крісла - Cute Duck
- Допомагає вашій дитині сидіти правильно.
- Портативний, зручний для перенесення та не займає багато місця у вітальні.
- Прекрасний дизайн з милими формами та дуже м'якими матеріалами.
- Міцний та чарівний.
- Сертифіковані матеріали.
- Універсальний дизайн. Також можна використовувати як плюшеву іграшку.>
Розміри/габарити
- довжина (см): 40 см
- ширина (см): 40 см
- висота (см): 40 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Обивний матеріал | Плюш |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Розміри спального місця крісла | |
| Висота спального місця крісла | 40 см |
| Довжина спального місця крісла | 40 см |
| Ширина спального місця крісла | 40 см |
- Ціна: 1 313 ₴
- Спосіб упаковки: 1983699490

