
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий пластиковий туалетний столик з дзеркалом має яскраве миготливе підсвічування і грає різні мелодії. На столику розташовані кнопки, які включають мелодії, пісні та оповідання. Урізноманітнити гру зі столиком допоможуть різні аксесуари, які включені в комплект.
Озвучено англійською мовою
Розмір столика 25*10*30.5 см
У комплекті:
- столик із дзеркалом
- сумочка
- гребінець
- дзеркало
- бігуді
- гумка для волосся
- браслети
Функції:
- співає
- розповідає історію
- дитячі мелодії
- вивчення цифр
- вивчення алфавіту
- світло
Упаковка: коробка 52*6.5*25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 967 ₴
- Спосіб упаковки: 1997137298
- Немає в наявності
- Код: 71022-39
Туалетний столик для дівчинки (світло, звук, аксесуари, аксесуари) 71022-39
967 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

