




Кожна маленька принцеса повинна мати власне трюмо з прикрасами , яке допоможе відчути себе особливим та підтримувати свій казковий образ. Чарівний дизайн крижаної королеви, наклейки з принцесами, зручний стільчик і 3 полички для зберігання прикрас – про таке трюмо мріє кожна дівчинка!
Головною особливістю трюмо є додаткові звукові та світлові ефекти: натисніть на м'яку кнопку та почуйте казкову мелодію. В комплект також входять додаткові аксесуари, включаючи різні прикраси, щітка для волосся, гребінець та функціональний фен.
Особливості:
- дитяче трюмо зі стільчиком, виконане у казковому дизайні;
- має кольорове забарвлення, де головним відтінком виступає ніжно-рожевий;
- включає 32 елементи (включаючи додаткові аксесуари);
- дзеркало трюмо прикрашають 3 кольорові наклейки з принцесами;
- в комплект входять додаткові аксесуари;
- функціональний фен, що працює від 1 батарейки типу АА (у комплект не входять);
- трюмо та стільчик мають легко збірну конструкцію;
- покрокова інструкція складання на коробці;
- додаткові ефекти трюмо працюють від 3 батарейок типу АА (у комплект не входять);
- розміри трюмо у зібраному стані – 43х30.5х75 см;
- виконано із міцного первинного пластику.
Комплектація
- деталі трюмо;
- деталі стільчика;
- фен;
- сережки;
- 2 флакончики косметики (муляж);
- 2 помади (муляж);
- 2 браслети;
- 2 гумки для волосся;
- щітка для волосся;
- дзеркальце;
- 4 кільця:
- наклейки.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 305 мм |
- Ціна: 1 246 ₴
- Спосіб упаковки: 2002369473
- В наявності
- Код: 661-133
Трюмо для дівчинки (світло, звук, фен на батарейках, стільчик, аксесуари) 661-133
1 707 ₴
1 246 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний



