
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір перукаря допоможе маленькій дівчинці перевтілитися в першокласного стиліста, який відкрив свій перший салон краси!
Особливості:
- великий набір аксесуарів;
- всі ігрові елементи виготовлені з первинного пластику та пофарбовані в олійний малиновий колір;
- тематичні ігри в "стилістів" сприяють розвитку фантазії та креативного мислення;
— дитина зможе не тільки ближче познайомитися з особливостями діяльності, отримати навички володіння інструментами, а й виробити своє індивідуальне почуття стилю.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 935 ₴
- Спосіб упаковки: 2048085803
- Немає в наявності
- Код: QY 178
Набір перукаря Barbie для дівчинки (фен, гребінець, плойка, аксесуари) QY 178
935 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

