
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий більярд на ніжках.
Матеріал - дерево, текстиль, металеві куточки та кріплення.
До набору входить:
- більярдний стіл;
- кій (2шт.);
- кулі:
- трикутник;
- крейда;
- щітка для столу.
Розмір упаковки: 56 см × 3 см × 36 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Більярд |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Тип гри | Американський більярд (Пул) |
| Колір ігрового поля | Блакитний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Комплектація | |
| Кий | 2 шт. |
| Крейда | 1 шт. |
| Трикутник | 1 шт. |
| Щітка для чищення сукна | 1 шт. |
- Ціна: 853 ₴
- Спосіб упаковки: 2066597431
- Немає в наявності
- Код: 4046
Дитячий більярд для підлоги дерев'яний (кулі, стіл, в коробці) 4046
853 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

