
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір перукаря допоможе маленькій дівчинці перетворитися на першокласного стиліста, який відкрив свій перший салон краси!
Особливості:
- великий набір аксесуарів;
- всі ігрові елементи виконані з первинного пластику і пофарбовані в дівочий малиновий колір;
- тематичні ігри в “стилісти” сприяють розвитку фантазії та креативного мислення;
- дитина зможе не лише ближче познайомитися з особливостями діяльності, отримати навички володіння інструментами, а й виробити своє індивідуальне почуття стилю.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 748 ₴
- Спосіб упаковки: 2088627849
- Немає в наявності
- Код: 926-3004
Набір перукаря Barbie для дівчинки (26 предметів, фен, гребінець, аксесуари, в рюкзаку) 926-3004
748 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

