-29%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір перукаря дитячий – ідеальний подарунок для маленьких стилістів! Цей яскравий і барвистий комплект включає все необхідне для створення дивовижних зачісок і веселої гри .
Всі елементи набору виготовлені з безпечних, міцних та екологічно чистих матеріалів, що гарантує довговічність та безпеку під час гри. Набір допомагає розвивати творчі здібності, дрібну моторику та уяву дитини .
Ігровий набір перукаря – це не просто іграшка, а цілий світ перукарського мистецтва, який принесе радість та захоплюючі моменти вашому малюку!
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 295 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 400 ₴
- Спосіб упаковки: 2227401531
- В наявності
- Код: QY 015
Набір перукаря дитячий (плойка, на батарейках, гребінець, аксесуари) QY 015
563 ₴
400 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
