-28%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підстилка Intex 28048- один з важливих аксесуарів для правильного монтажу надувних і каркасних басейнів Інтекс. Саме вона допомагає уникнути низки проблем із використанням басейну, до того ж значно убезпечить використання басейнів.
Характеристики
| Довжина | 472 см |
| Ширіна | 472 см |
| Інформація | Довжина 472 x Ширина 472см |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | не передбачено |
| Матеріал | синтетичні волокна |
| Виробник | Intex |
| Серія | Pool Ground Cloth |
| Країна - виробник | Китай |
| Тип | підстилка для басейнів |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | квадратна |
| Колір | синій |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 743 ₴
- Спосіб упаковки: 2228076364
- В наявності
- Код: 28048
Підстилка килимок для басейнів (472x472см) Intex 28048 Синій
1 032 ₴
743 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


