




Дошкільний рюкзак Kite Kids HW24-559XS виконаний з міцного поліестеру та рекомендований для дітей від 4 до 7 років. Легка, зручна та дуже містка модель для дошкільнят та молодших школярів. Рюкзачок порадує безліччю кишеньок, в яких можна розмістити всі "скарби" малюка: канцелярію (включаючи формат А4), змінний одяг, іграшки та навіть термос з теплим чаєм. Завдяки компактним розмірам та ергономічній формі, рюкзак комфортно відчувається на плечах. Ідеально підходить учням початкової школи як додатковий позашкільний рюкзачок для гуртків та секцій.

Яскравий дизайн у ліцензії Hot Wheels піднімає настрій.
Рюкзак зовні:
- ущільнена дихаюча спинка з сіточкою – м'яка та комфортна, щільно прилягає до спини;
- широкі регульовані лямки S-подібної форми – зручно лягають на плечі, не тиснуть і не натирають;
- нагрудний ремінь допомагає рівномірно розподіляти вагу, фіксує рюкзачок у зручному положенні, не дає йому бовтатися під час ходьби та рухливих ігор;
- велика об'ємна передня кишеня на блискавці – дуже місткий;
- передня об'ємна кишеня для дрібниць;
- 2 бічні сітчасті кишені на резинці – для пляшечки з водою або невеликого термоса;
- м'яка ущільнена ручка для зручного перенесення;
- надійна фурнітура – блискавки, що плавно працюють, приємні на дотик кулери з гумовим напиленням;
- світловідбивні елементи з 4-х сторін – щоб дитину було видно у темний час доби;
- зносостійкий матеріал – міцний поліестер;
- декор: 3D-друк.
Рюкзак усередині:
- 1 містке основне відділення;
- кишеня на блискавці для дрібниць;
- міцна брендована підкладка;
- поле для персональних даних власника.
Бездоганна європейська якість: надійні матеріали та фурнітура чудово витримують високу дитячу активність. Блискавки працюють плавно, текстиль - легкий та міцний. Рюкзак довго зберігає первісний вигляд, не тьмяніє і не вигоряє на сонці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 354 г |
| Висота | 32.5 см |
| Глибина | 9 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 8.5 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | XS(до 115 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Синій |
| Ширина | 24.5 см |
- Ціна: 1 455 ₴
- Спосіб упаковки: 2312717749
- Немає в наявності
- Код: HW24-559XS
Рюкзак дитячий дошкільний Kite Kids HW24-559XS Hot Wheels (від 4 до 7 років)
1 455 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний






