




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо шанувальникам спортивних ігор спробувати себе у 7 різноманітних спортивних поєдинках!
Ігровий набір "7в1" поєднує в собі атрибути для гри в 7 найвідоміших і найпопулярніших ігор світу:
- більярд,
- хокей,
- футбол,
- боулінг,
- керлінг,
- гольф
- баскетбол.
Змінюючи основи ігрового поля та додаючи необхідний реквізит, гравці зможуть вибирати ігри для веселого дозвілля.
Проводьте час весело та корисно, збирайте друзів, щоб влаштувати змагання та знайти переможця у них.
Особливості:
- 7 ігор в одному наборі;
- 6 картонних полів з глянсовою поверхнею;
- розмір ігрового столу:43-24-15 см;
- основа більярдного столу обклеєна оксамитовою зеленою тканиною;
– щит для баскетболу.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал столу | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Більярд |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 320 мм |
| Комплектація | |
| Кий | 2 шт. |
- Ціна: 830 ₴
- Спосіб упаковки: 2330388395
- Немає в наявності
- Код: 4059
Настільний більярд 7в1 (на ніжках, кий 2шт, кульки, в коробці) 4059
830 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


