

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хокей повітряний – новинка серед дитячих ігор, це захоплююча гра для дітей та їх батьків. Одночасно в ній грають два учасники.
Повітряний хокей (а інакше називають аерохокей) його називають через поток повітря, який йде під час гри з вентилятора. Вентилятор працює від мережі (адаптер у комплекті). Саме потік повітря зменшує силу тертя шайби та збільшує швидкість. Така гра цікава, вона допомагає розвинути реакцію, координацію руху, уважність та моторику.
В комплект входить:
- 2 шайби;
- 2 біти;
Характеристики:
- Рекомендований вік – від 3 років.
- Розмір столу: 57-30,5-7,2см
- Розмір коробки: 51,5-31,5-7,5см
- поле 48-28см
- Матеріал – дерево
- працює від батарей
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний хокей |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 380 мм |
| Довжина упаковки | 570 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість учасників | 2 |
| Мінімальна кількість учасників | 2 чел. |
- Ціна: 1 367 ₴
- Спосіб упаковки: 2370271426
- Немає в наявності
- Код: 2572
Дитячий настільний аерохокей (поле 48-28см, 2 ручки, 2 шайби, на батарейці) 2572
1 367 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

