-29%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ляльковий набір Kaibibi з немовлям та аксесуарами. Лялька вже підготувала все необхідне для свого малюка: ванна для купання новонародженого, столик для перевдягання малюка, ліжечко з мобілем.
Характеристики:
- Лялька;
- столик для перевдягання;
- ванна;
- ліжечко з мобілем;
- аксесуари.
Представляємо вам відмінний ляльковий набір Kaibibi, який запрошує вас у світ неповторних моментів материнства та догляду за малюками.
Власниця цього чарівного лялькового набору зможе приділяти час Ляльці та допомагати їй у догляді за немовлям, тим самим розвиваючи відповідальність та турботливість. Такі моменти стануть особливими та запам'ятаються на все життя.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 325 мм |
| Довжина паковання | 280 мм |
| Комплектація аксесуарами | Да |
| Ширина паковання | 65 мм |
- Ціна: 465 ₴
- Спосіб упаковки: 2448779931
- В наявності
- Код: WG 206
Ігровий набір Kaibibi (лялька, немовля, ванна, аксесуари, ліжечко, в коробці) WG 206
655 ₴
465 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
