
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більярд - це гра, яка захоплює і захоплює гравців з кожним ударом кия. більярд.
Дитячий набір для гри в більярд гра передбачає правильну, виховану та холодну поведінку суперників.
Особливості:
- Розмір столу: 52-33-15,5см;
- поле 48-28см;
- тростина 2шт;
- кулі;
- Габарити упаковки: 49-28,5-5см
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Більярд |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Ширина упакування | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна кількість учасників | 1 чел. |
| Призначення | Для двох, Для дітей, Для компанії |
- Ціна: 425 ₴
- Немає в наявності
- Код: F178-95
Більярд дитячий на ніжках (поле 48-28см, тростина 2шт, кулі, в коробці) F178-95
425 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

