

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо вашій увазі ігровий стіл для настільних ігор для дітей або веселої компанії, на якому можна вчитися або вдосконалювати свої навички у грі в баскетбол, хокей на льоду, футбол та 2 різновиди більярду.
Настільний геймпад розвиває увагу, зосередженість, посидючість, допомагає з цікавістю, азартом та користю провести довгі зимові вечори в компанії одного чи кількох друзів.
Виготовлений із екологічно чистого пластику АВС.
Особливості:
- 5 ігор в одному наборі;
- розмір ігрового столу: 55-30см;
- основа більярдного столу обклеєна оксамитовою зеленою тканиною;
- на ніжках;
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Більярд |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Тип гри | Американський більярд (Пул) |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 654 ₴
- Немає в наявності
- Код: G178171-6899
Ігровий стіл 5 в 1 (більярд-2 види, футбол, хокей, баскетбол, у коробці) G178171-6899
654 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

