

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір для маленьких кухарів виконаний у вигляді мініатюрного фудтраку, який легко перетворити на повноцінну кухню. , що зручно для зберігання та перенесення. дітям розвивати уяву, моторику, навички рольової гри та знайомить їх із кулінарними процесами в цікавій ігровій формі.
Особливості:
- іграшка 2 в 1: валізка з ручкою на колесах і кухня з полицями, столом та аксесуарами в розкладеному вигляді;
- 21 аксесуар у наборі (столове приладдя, посуд, муляжі харчових продуктів, овочів тощо);
- реалістичний деталізований дизайн;
- іграшки зроблені з пластику;
- елементи набору зручно зберігати у валізі;
- розмір валізи: 23.5x10.5x20.5 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшкова кухня |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 607 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1253
Кухня дитяча (валіза трансформується, муляжі овочів, харчових продуктів, посуд, столові прилади) 1253
607 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

