




Приготуйтеся до знайомства з аксесуарами Mutant Mayhem, створених за мотивами нового анімаційного фільму 'Черепашки-Ніндзя'!
Переодягайся в хороброго Леонардо і допомагай черепашкам-ніндзя у боротьбі проти сил зла Нью-Йорка!
Тренуйся в метанні сюрикенів, опановуй меч-катану і поринай у нові пригоди з улюбленими героями!
Коли лиходії атакують, вивільніть силу своєї катани одним натисканням кнопки та рухом зап'ястя, щоб відкрити гостре лезо катани. Коли битва виграна, просто вставте лезо назад у ручку - і ви готові до наступного бою!
Для трансформування меча-катани потрібно:
1) зняти ярлик-запобіжник;
2) вставити лезо катани в основу для режиму 'Приховати';
3) лезо має бути надійно закріплене всередині основи;
4) натиснути кнопку в центрі і направити меч вниз, щоб 'розкрити' лезо катани!
Набір іграшкової зброї 'Черепашки-Ніндзя MOVIE III' допомагає дитині у:
- Емоційний розвиток;
- Уміння грати.
У наборі:
- Пов'язка на очі;
- Меч-катану;
- Сюрікен.
Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TMNT |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Черепашки-Ніндзя |
| Стан | Новий |
| Тип | Пов'язка |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 696,51 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83521
Набір "Черепашки-Ніндзя MOVIE III" Меч-катану Леонардо (пов'язка на очі, сюрікен) 83521
696,51 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний


