




Приготуйтеся до знайомства з аксесуарами Mutant Mayhem, створених за мотивами нового анімаційного фільму 'Черепашки-Ніндзя'!
Перетворюйся на сміливого Донателло і допомагай черепашкам-ніндзя у боротьбі проти сил зла Нью-Йорка!
Тренуйся в метанні сюрикена, опановуй шосту бо і поринай у нові пригоди з улюбленими героями!
Коли лиходії атакують, вивільніть силу палиці Донні, натиснувши на кнопку і клацнувши зап'ястям - палиця розгорнеться і буде готова до бою! Коли битва виграна, просто вставте палицю назад у ручку - і ви готові до наступного бою!
Для трансформування жердини необхідно:
1) зняти ярлик-запобіжник;
2) вставити обидва кінці тичини бо для того, щоб зафіксувати режим «Приховати»;
3) обидва кінці жердини повинні бути надійно закріплені всередині центральної частини;
4) натисніть центральну кнопку, щоб відкрити «сюрприз» шість бо.
Набір іграшкової зброї «Черепашки-Ніндзя MOVIE III» допомагає дитині у:
- Емоційний розвиток;
- Уміння грати.
У наборі:
- Пов'язка на очі;
- Шість бо;
- Сюрікен.
Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TMNT |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Черепашки-Ніндзя |
| Стан | Новий |
| Тип | Пов'язка |
| Розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 475 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83522
Набір "Черепашки-Ніндзя MOVIE III" Шест бо Донателло (пов'язка на очі, сюрікен) 83522
475 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний


