

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір, який стане чудовою розвагою для активних дітей.
Цибуля може стріляти як стрілами, так і м'якими патронами. Іграшка має механічний принцип роботи, тому не потребує батарейок. У комплекті входять цибуля, стріли з присосками, м'які патрони, мішені та додаткові аксесуари для захоплюючих ігор. Іграшка сприяє розвитку координації рухів, уваги та точності.
Особливості:
- розміри цибулі: 19х5х47.5 см;
- сук складається для більш компактного перенесення;
- цибуля має механічний принцип роботи і не вимагає батарейок;
– лук може стріляти як стрілами з присосками, так і м'якими патронами;
- 5 стріл (довжина: 40 см);
- 10 м'яких патронів;
- тримач для стріл;
– мішені для стрілянини в наборі.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лук |
| Тип боєприпасів | Стріли |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 413 ₴
- Немає в наявності
- Код: 316
Дитяча цибуля зі стрілами (5 стріл, 10 набоїв, мішені, тримач для стріл, у коробці) 316
413 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

