

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзаки із серії Leader нададуть індивідуальності та яскравого настрою у разі повсякденного використання. Зручні та міцні моделі підійдуть для вільного руху у міському ритмі: для школи, занять спортом, прогулянок тощо.
Розмір по сітці S - 38*28*16 см
Основні характеристики рюкзака:
- Ортопедична повітропроникна спинка
- Нагрудний ремінь, що регулюється
- 3 місткі відділення для всіх шкільних речей
- 2 передні та 2 бічні кишені
- Кишеня для ноутбука
- Кишеня для телефону
- Органайзер
- Щільна гумова ергономічна ручка
- Ручка-петля
- Посилене дно
- Надійні замки та фурнітура
- Стильний яскравий дизайн
- Регульовані лямки
- Міцна підкладка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 1 213 ₴

