

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Арбалет Crossbow Series 968 А — представлений виключно для юних стрільців, які готові повною мірою віддатися захопливій стрільбі!
Модель виготовлена з первинної пластмаси та пофарбована в контрастні кольори. Тятива — знімна та зафіксована пластмасовими кріпленнями на болтах.
Корпус арбалета обладнаний снайперським прицілом і мушкою, які допоможуть розвинути окомір і точність стрільби.
Арбалет досить легкий і міцний, завдяки якісним матеріалам і знімним деталям, конструкція, витримує фізичні ушкодження та зберігає надовго приємний зовнішній вигляд.
До набору входить тримач для 3 стріл.
Комплектація
- арбалет;
- 3 стріли на присоску;
- викрутка.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація мішенню | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Арбалет |
| Тип боєприпасів | Стріли |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 522 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZG 270-383
Арбалет Crossbow Series (3 стріли на присоску, тримач для стріл, викрутка, у коробці) 968 А
522 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

