

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір перукаря для дівчинки 2801-4 - — це чудова іграшка, призначена для наших маленьких майстрів, які завжди мріяли створювати стильні та модні зачіски. З цим набором діти отримають можливість розвивати свою творчість і втілювати в життя свої ідеї.
Основні особливості набору:
- Широкий асортимент інструментів, як-от ножиці, плойка і багато інших аксесуарів.
- Можливість експериментувати з різними зачісками, створювати нові образи та втілювати свої творчі ідеї.
- Можливість дітей реалізувати свої фантазії та стати справжніми стилістами.
- Додаткові аксесуари, як-от шпильки, баночки, набір для фарбування волосся, дають змогу дітям гратися в перукарню.
- Всі інструменти абсолютно безпечні для використання дітьми.
Цей набір — це не просто іграшка, це можливість розвивати уяву, творчість і навички в маленьких модних стилістів. мальовка — радість, розвага та можливість розкрити свій потенціал разом із Набір перукаря для дівчинки 2801-4
Нехай щодня стане святом творчості та стилю для вашої дитини!
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 14 |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 323 мм |
| Довжина | 467 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 636 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2801-4
Набір перукаря для дівчинки (14 елементів у наборі, плойка, гребінець, ножиці, у коробці) 2801-4
636 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

