



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний футбол — весела спортивна гра, що заряджає гравців і уболівальників здоровим спортивним азартом. Чудове заняття для членів усієї родини, особливо в довгі зимові вечори. У настільний футбол можна грати вдвох або невеликими командами.
- Настільний футбол — це чудова гра-розвага, як для дітей, так і для дорослих.
- Якщо традиційний футбол передбачає активну гру ногами, то в настільному футболі гра відбувається за допомогою рук.
- Стіл чудової якості, виготовлений із дерева на стійких прямих ніжках.
- Стіл міцний і стійкий, підходить для дітей 4-9 років і підлітків, а також дорослим.
- Фігурки яскраві та міцні. До комплекту входить м'ячик. Гра дає змогу грати як удвох, так і командами.
Характеристики:
- дерев'яний
- на штангах,
- на ніжках,
- 59-70-в23см,
- поле 60-34см,
- шкала ведення рахунку.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість куль в комплекті | 2 шт. |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 801 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2603-1
Настільний футбол на штангах (дерев'яний, на штангах, поле 60-34 см, шкала ведення лічби) 2603-1
1 801 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

