




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твій мініхолодильник — це яскраве доповнення до дитячої кухні, що надихає на веселі сюжетно-рольові ігри. Завдяки реалістичному дизайну, відчиненим дверцятам і поличкам усередині, малюк зможе зручно "зберегти" улюблені продукти. У наборі є іграшкові овочі, фрукти та пляшечки, а також світловий ефект, що надає ще більшої правдоподібності.
Ця іграшка чудово тренує фантазію, сприяє розвитку дрібної моторики та навичок самостійності в побутових ситуаціях.
Особливості:
- розмір: 13х9.5х19 см;
- підсвічування;
- мелодія;
- відчиняються дверцята;
- полички;
- муляжі продуктів зберігання;
- працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не додаються).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 460 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6906 A
Дитячий іграшковий холодильник (підсвітка, мелодія, рухомі елементи, продукти, полички) 6906 A
460 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

