-29%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для створення манікюру — справжня салонна студія в компактній валізі! Все, що необхідно для стильного образу, зібрано в одному місці: накладні нігтики, наклейки, блискітки, аксесуари та навіть зразки дизайнів. Такий набір не тільки розважає, але й допомагає розвивати уяву, моторику та почуття стилю.
Особливості:
- зручна валізка для зберігання;
— великий набір накладних нігтів і елементів декору;
- наклейки, блискітки, аксесуари, набір для стемпінгу, роздільник для пальців, пилочка, підставка для дизайну та інше;
— розвиває креативність і смак у грі з подружками.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 5+ |
- Ціна: 503 ₴
- В наявності
- Код: J 1148 B
Набір для манікюру (лаки, накладні нігті, набір для стемпінгу, підставка, роздільник, пилочка) J 1148 B
709 ₴
503 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
