

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Арбалет для справжніх снайперів!
Крутий атрибут із підсвіченим прицілом стане улюбленою іграшкою для юних стрільців! Він створений для захопливих змагань у точності.
Завдяки стильному дизайну та зручній конструкції кожен постріл стане не тільки точним, але й видовищним.
Особливості:
- пластиковий арбалет розміром 32х30х16см;
- приціл із червоною підсвіткою;
- 4 безпечні стріли на присосках;
- мишень;
- 2 пластикові банки;
- світло прицілу працює від батарейок, що додається;
— виготовлений із безпечних і міцних матеріалів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Арбалет |
| Тип боєприпасів | Присоски |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 323 мм |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Ширина упакування | 57 мм |
- Ціна: 533 ₴
- Немає в наявності
- Код: SP 949-12
Арбалет із мішенню (2 різновиди, приціл із підсвіткою, 4 стріли на присосках, 2 пластикові банки) SP 949-12
533 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

