




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний рюкзак GO25-147M-7 — це неймовірно легка та стильна модель для молоді (13-17+ років, зріст від 145 до 175 см). Трендовий колір чудово доповнить щоденний аутфіт, його можна поєднувати як із базовим гардеробом, так і з яскравими речами. Сучасний функціонал і продумане внутрішнє наповнення рюкзака дає змогу розглядати цей аксесуар як рюкзак для школяра або студента, і як варіант для поїздок, подорожей, прогулянок.
Особливості рюкзака:
- Щільна спинка добре прилягає і тримає форму рюкзака.
- Широкі лямки сприяють рівномірному розподілу ваги рюкзака.
- 1 містке відділення з кишенею для ноутбука.
- 1 передня кишеня для інших дрібниць.
- Посилене дно для стійкості рюкзака.
- Ручка-петля, щоб рюкзак можна було тримати в руці.
- Застібки надійно вшиті, легко та плавно відчиняються.
- Основний матеріал: міцна канва, яка має стильний вигляд та добре чиститься.
- Підкладка виготовлена з міцного поліестеру.
Легкий і стильний рюкзак, який стане невіддільною частиною стилю!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Вага | 482 г |
| Висота | 40 см |
| Об`єм | 14 л |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 977,53 ₴






