




Напівкаркасний рюкзак GO25-165S-3 призначений для школярів 6-8 років (віком від 115 до 130 см). Ця модель привертає увагу дітей стильним сучасним дизайном, а батьків потішить чудовою якістю й продуманим функціоналом.
Рюкзак GoPack — це зручність і легкість. У нього ортопедична спинка, яка підтримує поставу. Жорстка передня панель надійно тримає форму та захищає вміст рюкзака, а м'які боковинки роблять рюкзак легким. Така продумана конструкція забезпечує максимальну зручність у разі полегшеної ваги. З ним дитині буде легко підтримувати канцелярію в охайному вигляді, а батькам — бути спокійними за комфорт і здоров'я малюків.
Особливості рюкзака:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими повітропроникними подушечками, що щільно прилягають до спини та повторюють вигини хребта.
- Широкі та зручні S-подібні лямки м'яко лягають на плечі.
- Нагрудний ремінь зі зручною застібкою — збалансовує вагу та фіксує рюкзак у зручному положенні, щоб він не гойдався, коли дитина рухається.
- М'яка ущільнена ручка, ручка-петля для зручного зберігання.
- Стильна обтічна форма «рака» з ущільненою передньою панеллю.
- 2 відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники, органайзер для канцтоварів допомагають акуратно складати речі.
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса.
- Декор: об'ємний і світловідбивний друк, об'ємна нашивка, гумова підвіска.
На що варто звернути увагу батькам:
- Блискавки надійно вшиті, легко та плавно відкриваються.
- Металеві пулери на застібках зручно лежать у руці та не вислизають із пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитина буде видно на дорозі в темну пору доби.
- Дно рюкзака ущільнене та доповнене стійкими ніжками, завдяки чому воно менше пачкається.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод.
- Усередині підкладка з міцного поліестеру.
Рюкзак допоможе привчити дитину до ладу й акуратності завдяки продуманому функціоналу. Висока якість рюкзака витримає активний шкільний темп, а яскравий дизайн завжди підніматиме настрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Вага | 694 г |
| Висота | 34.5 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 12 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12.5 см |
- Ціна: 1 805 ₴
- Немає в наявності
- Код: GO25-165S-3
Рюкзак шкільний напівкаркасний GoPack Education It's a Goal Time GO25-165S-3 Чорний
1 805 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний






