




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак GO25-175M-2 — це комфортна шкільна модель з анатомічною спинкою для дітей 6-12 років, зростом від 130 до 145 см.
Зручний рюкзак для школярів має м'яку конструкцію, завдяки чому вирізняється легкою вагою. 2 місткі відділення й безліч зручних кишень — щоб усе необхідне для навчання зберігалося в ідеальному порядку.
Стильний дизайн ефектно доповнить шкільний образ. Цей рюкзак стане улюбленим аксесуаром дитини, адже він просто незамінний для школи, додаткових занять і міських прогулянок.
Особливості рюкзака:
- Запатентована анатомічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з повітропроникної сіточки.
- Широкі та зручні S-подібні лямки, ергономічна ущільнена ручка, ручка-петля — піклуються про комфорт дитини.
- Знімний нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження.
- У рюкзаку 2 місткі відділення для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники допомагають акуратно складати речі.
- 2 фронтальні кишені для пенала та канцелярського приладдя — у рюкзаку легко підтримувати порядок.
- Всередині є зручний органайзер для дрібних предметів.
- 2 бічні кишені з фіксувальною гумкою для пляшечки з водою або термоса.
- Трендовий дизайн, завдяки якому шкільний образ завжди буде бездоганним.
- Декор — гумовий бейдж і гумова підвіска.
На що варто звернути увагу батькам:
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі в темну пору доби;
- Дно рюкзака щільне — чудово витримує вагу книг.
- Рюкзак ідеально підходить для школи та дозвілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 29.5 см |
- Ціна: 1 497 ₴
- Немає в наявності
- Код: GO25-175M-2
Рюкзак шкільний GoPack Education Pretty Kitties (зріст від 130 до 145 см, анатомічна спинка) GO25-175M-2
1 497 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю






