




юкзак для початкової школи GoPack GO25-2606S-2 — стильний ортопедичний рюкзак для щасливих шкільних буднів та активного дозвілля! Він неймовірно легкий і зручний, має продуманий внутрішній простір для всіх необхідних предметів: від підручників до канцелярських дрібниць. Завдяки ортопедичній спинці Ergo Kids, він дбайливо підтримує поставу дитини, щодня даруючи відчуття комфорту. Ідеально підходить для дітей зростом 115-130 см. Рюкзак має полегшену м'яку конструкцію. Суперлегкий, компактний і місткий. З ним зручно ходити в школу, на кухлі, екскурсії, прогулянки, подорожі тощо.
Особливості рюкзака:
- Запатентована анатомічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з повітропроникної тканини.
- Широкі та зручні S-подібні лямки, які мають анатомічну форму та дихаючу внутрішню поверхню.
- Нагрудний ремінь для ще кращого розподілу ваги та зручності під час носіння.
- Ергономічна ущільнена ручка, ручка-петля — для зручності під час перенесення та зберігання.
- 2 місткі відділення з внутрішніми роздільниками й органайзером, щоб усе завжди було на своєму місці.
- Містка фронтальна кишеня, завдяки якій всередині рюкзака буде ще більше вільного місця.
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса.
- Посилене дно із захисним покриттям і ніжками, що допомагає уникнути забруднень і пошкоджень.
- Світловідбивні елементи для безпеки дитини в будь-яку пору доби.
- Декор: об'ємний друк із блискітками та гумовий брелок-підвісок.
На що варто звернути увагу батькам:
- Блискавки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Пулери на застібках зручно лежать у руці та не вислизають із пальців.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод.
- Надійна підкладка з міцного поліестеру.
Цей рюкзак — ідеальний супутник для кожного дня: стильний, продуманий до деталей і завжди готовий до нових пригод!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 28.5 см |
- Ціна: 1 497 ₴
- Немає в наявності
- Код: GO25-2606S-2
Рюкзак шкільний ортопедичний GoPack Education Unicorn Dreams (зріст від 115 до 130 см) GO25-2606S-2
1 497 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний






