




Напівкаркасний рюкзак GO25-165M-7 — містка ергономічна модель для школярів 6-10 років (зростом від 130 до 145 см). Просторий і зручний рюкзак потішить дітей стильним і яскравим дизайном, а батьків вразить чудовою якістю й продуманим функціоналом.
Напівкаркасна конструкція забезпечує легкість рюкзака, а також допомагає тримати форму, що робить його дуже зручним для щоденного використання. У рюкзаку легко зберігати лад – канцтовари та книги не мнуться і завжди залишаються на своїх місцях. Жорстка передня панель надійно тримає форму та захищає вміст рюкзака, а м'які боковинки роблять рюкзак полегшеним. З ним дитині буде легко підтримувати канцелярію в охайному вигляді, а батькам — бути спокійними за комфорт і здоров'я малюків.
Особливості рюкзака:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими дихаючими подушечками.
- Широкі та зручні лямки, нагрудний ремінь — піклуються про комфорт дитини.
- М'яка ущільнена ручка, ручка-петля — для зручного зберігання.
- Стильна обтічна форма «черепашка» з ущільненою передньою панеллю.
- 2 відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники, органайзер для канцелярії та кишеньки допомагають акуратно складати речі.
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса.
- Декор: об'ємний друк і гумова підвіска.
На що варто звернути увагу батькам:
- Замки надійно вшиті, легко та плавно відчиняються.
- Металеві пулери доповнені об'ємним логотипом GoPack, завдяки чому зручно лежать у руці та не вислизають із пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі в темну пору доби.
- Дно рюкзака ущільнене та доповнене стійкими ніжками, завдяки цьому воно менше брудняється.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод.
- Підкладка виготовлена з міцного поліестеру.
Шкільний рюкзак допоможе привчити дитину до ладу й акуратності, адже він має продуманий функціонал і яскравий дизайн, який щодня підніматиме настрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Синій |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 1 805 ₴
- Немає в наявності
- Код: GO25-165M-7
Рюкзак шкільний напівкаркасний GoPack Education Level Up (зріст від 130 до 145 см) GO25-165M-7
1 805 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний






