




Maxi-Cosi Mica 360 Pro i-Size — це сучасне автокрісло для дітей від народження до 4 років (40-105 см). Воно має можливість обертання на 360 градусів, що спрощує посадку та висаджування дитини. Кріпити ISOFIX є висувним і забезпечує надійне встановлення.

Система безпеки містить технологію G-CELL для захисту від бічних ударів. Відповідає останнім стандартам i-Size. Ергономічний дизайн забезпечує комфорт, включно з можливістю нахилу для додаткового відпочинку.
Вбудована основа сидіння, розроблена відповідно до найвищих стандартів безпеки i-Size, обладнана висувною технологією, тому дитину легше садити в машину та висаджувати з неї. Просто ковзайте, обертайтеся і вперед.
Особливості автокрісла Maxi-Cosi Mica 360 Pro
Завдяки п'яти зручним положенням нахилу, ваша дитина може спати в різних положеннях і насолоджуватися найкращим у своєму класі комфортом сну, хай куди ви підете.

Завдяки інноваційній технології SlideTech® однією рукою, Mica 360 Pro робить посадку та висадку дитини з автомобіля надзвичайно легкою. Революційна технологія висувних автокрісел робить кожен день простішим для батьків. Жодного болю в спині, жодних ударів головою чи зусиль. Просто посуньте, поверніть і поїхали! Крісло швидко встановлюється за допомогою встановлення ISOFIX, а опорна ніжка забезпечує стійкість. Для більшої впевненості корисні візуальні індикатори показують, чи правильно встановлене крісло.

Mica 360 Pro має FlexiSpin, систему обертання на 360 градусів, , яка дає змогу легко обертати сидіння однією рукою в будь-якому положенні.

Mica 360 Pro обладнане зручними ременями безпеки, , які залишаються відкритими та не заважають, тому ви можете легко посадити дитину в машину та висадити з неї. Автокрісло можна використовувати від народження (з дуже зручною вбудованою вкладкою для новонароджених) до 4 років (приблизно 105 см).

Створене за найвищими стандартами безпеки, Mica 360 Pro має інтегрований захист від бокового удару G-CELL, що гарантує безпеку вашої дитини

Спеціальні панелі ClimaFlow, дихаюча піна та тканини сприяють комфортній циркуляції повітря, щоб забезпечити дитині правильну температуру. Mica 360 Pro обладнаний запатентованими подушками безпеки AirProtect® у підголівнику, які захищають вашу дитину та знижують ризик травм голови до 20%.

Функціонал автокрісла
- Інноваційна технологія SlideTech®
- Кілька положень нахилу
- Обертання однією рукою на 360°
- Зручні ремені безпеки
- Захист від бокового удару G-CELL
- Комфортне регулювання температури ClimaFlow
Габарити автокрісла (Д*Ш*В): 65*44,2*53-61,3 см
Ширина сидіння: 18 см із вкладнем/28 см без вкладки
Глибина сидіння: 23см з вкладнем/ 31 см без вкладки
Висота спинки від поверхні сидіння: 58см
Вага: 14,94 кг
Догляд: можна прати в машині: чохол на автокрісло потрібно трохи освіжити? Протріть його вологою ганчіркою або покладіть у пральну машину за температури до 30 °C.
Преміумдизайн: чистий дизайн з деталізованими та витонченими елементами, як-от вишиті логотипи, малюнок строчки та тиснені значки, створюють чудовий дизайн.
Ткани: високоякісна та міцна двоколірна тканина зовні, повітропроникна сітка на спинці та дуже м'яка та приємна для шкіри тканина на підголівнику. Екологічне виробництво: тканини EcoCare виробляються без використання небезпечних хімікатів, що означає, що шкіра дітей не зазнає потенційного ризику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxi-Cosi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Анатомічна подушка | Так |
| Вікова група | Від народження до 4 років |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Поворотний механізм | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Система кріплення | Isofix |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Знімний чохол м'якої частини | спинки, сидіння |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 53 см |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 44 см |
- Ціна: 26 933,33 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8549251110
Автокрісло Maxi-Cosi Mica 360 Pro i-Size Authentic Truffle (від 0 до 4 років/40 — 105 см, ISOFIX, поворот 360)
26 933,33 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний






