




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подаруйте дитині можливість стати справжнім майстром барбекю з цим яскравим та захоплюючим грилем! Іграшка поєднує в собі світлові та звукові ефекти, які роблять процес гри максимально реалістичним та захоплюючим. Тепер маленький кухар зможе влаштовувати свої кулінарні вечірки вдома, розвиваючи фантазію та творчі навички.
Особливості та характеристики:
-
Працює від батарейок;
-
Реалістичні світлові ефекти;
-
Звукові ефекти ;грилю;
-
Функція барбекю для рольової гри;
-
Розмір упаковки: 44 × 9 × 34 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 20 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 188 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 63 мм |
- Ціна: 1 182 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2A550
Побутова техніка дитяча Гриль (світло, звук, на батарейці) 2A550
1 182 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


