

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зануріть дитину в захоплюючий світ кулінарії з цією компактною та барвистим іграшковою кухнею! Всі елементи продумані для безпечної та цікавої гри: малюк зможе готувати, сервірувати та організовувати свої маленькі кулінарні шедеври, розвиваючи уяву та дрібну моторику.
Особливості та характеристики:
-
У комплекті посуд та аксесуари для гри;
-
Сприяє розвитку рольових ігор та уяви;
-
Розмір упаковки: 22 × 15 × 17 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 586 ₴

