-29%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед вами яскравий ігровий набір, який подарує дітям справжні емоції турботи про хатніх вихованців. Малюк зможе доглядати за собачкою або котиком, вигадувати цікаві сюжети та розвивати уяву. Завдяки компактному кейсу, всі аксесуари легко зберігати та брати із собою в подорожі або на прогулянку. Іграшка не тільки розважає, а й вчить уважності та відповідальності.
Особливості:
- набір для грумінгу;
- у наборі 19 предметів;
- м'яка іграшка-собочка;
- висота іграшки: 11 см;
- іграшковий фен;
- гребінець та пляшечки для догляду;
- ножиці;
- мыло;
- аксесуари для гри;
- наклейки;
— зручна валіза для зберігання й перенесення.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Юний ветеринар |
| Упаковка | Кейс |
| Розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 317 ₴
- В наявності
- Код: 2109 A
Ігровий набір для грумінгу (у валізі, м'яка іграшка, наклейки, інструменти для грумінгу) 2109 A
446 ₴
317 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
