

Ігрове трюмо “Glamour Girls” — мрія кожної юної модниці! У комплекті 54 елементи, серед яких: дзеркало, функціональні фен та стайлер, імітація косметики та безліч аксесуарів. Дитина зможе уявити себе в салоні краси, грати у візажиста чи перукаря, розігруючи захопливі сюжети. Трюмо сприяє розвитку уяви, охайності та творчого мислення під час гри.
Особливості:
- розміри зібраного трюмо: 70.5х32.5х73 см;
- всього в комплекті 54 елементи;
- дзеркало;
- імітація косметики;
- фен працює від 3-х батарейок типу “ААА” (не додано до набору);
- стайлер працює від 2-х батарейок типу “ААА” (не додано до набору);
- фен відтворює звук;
- стайлер відтворює звук та підсвічується, якщо його затиснути на декілька секунд;
- до набору додано безліч аксесуарів у вигляді пляшечок, прикрас тощо;
- виконано з якісного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 51-70 |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 705 мм |
| Ширина | 325 мм |
- Ціна: 1 855 ₴
- В наявності
- Код: 7 GT 07
Трюмо “Glamour Girls” (54 елементи, дзеркало, імітація косметики, фен та стайлер на батарейках, звук, підсвічування) 7 GT 07
2 473 ₴
1 855 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

