-27%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хочете здивувати свою маленьку красую? Це трюмо точно впорається з цим не простим завданням! У комплекті є все, щоб відчути себе справжньою зірочкою: дзеркальце, гребінець, аксесуари та імітація косметики. Трюмо допомагає розвивати фантазію, креативність та відчуття стилю.
Особливості:
- розміри трюмо: 52,5х30,5х61,5 см;
- до комплекту додано імітацію косметики, гребінець та інші аксесуари;
- дзеркальце;
- виконано з пластику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 615 мм |
| Довжина | 525 мм |
| Ширина | 305 мм |
- Ціна: 1 030 ₴
- В наявності
- Код: 7 GT 05 A
Трюмо для дівчинки (дзеркальце, імітація косметики, гребінець, аксесуари) 7 GT 05 A
1 411 ₴
1 030 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


