-28%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір аксесуарів створений для творчих дітей, що обожнюють експерементувати зі своїм образом! У комплект входить гаманець, прикраси, муляжі косметики, сумочка, хустка, пензлики та імітація карток.
З цим модним набором ваша дитина відчує себе по-справжньому особливо!
Особливості:
- в комплекті: гаманець, прикраси, імітація косметики, пензлики, обруч, сумочка, хустка, імітація карток тощо;
- розмір сумочки: 16х6х18 см;
- сережки на кліпсах;
- яскравий дизайн;
- допомагає розвивати фантазію та відчуття стилю;
- для дітей від 3-х років;
- виконано з якісних та безпечних матеріалів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 11 |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 870 ₴
- В наявності
- Код: 676-5
Набір аксесуарів (сумочка, хустка, пензлики, гаманець, прикраси, косметика, обруч) 676-5
1 209 ₴
870 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
