-29%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З цим модним набором аксесуарів ваша дитина засяє по-справжньому! До комплекту входить гаманець, окуляри, прикраси, гумка та імітація косметики.
Набір дає змогу дитині експериментувати з образом, розвивати фантазію та відчуття стилю!
Особливості:
- в комплекті: гаманець, окуляри, прикраси, імітація косметики, муляжі карток, гумка тощо;
- яскравий дизайн;
- сережки на кліпсах;
- допомагає розвивати фантазію та відчуття стилю;
- для дітей від 3 років;
— виготовлений із якісних і безпечних матеріалів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 11 |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 498 ₴
- В наявності
- Код: 626-4
Набір аксесуарів (гаманець, окуляри, прикраси, косметика, карти, гумка, у коробці) 626-4
701 ₴
498 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
